Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK młodzików i juniorów młodszych

W dniach 1 do 2 czerwca nasi zawodnicy uczestniczyli w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK młodzików i juniorów młodszych. Nasi zawodnicy przywieźli z Tarnowa czteru medale, natomiast nasz klub został sklasyfikowany na 5 miejscu. Województwo Śląskie zostało sklasyfikowane na 4 pozycji w klasyfikacji województw, do czego przyczynili się nasi zawodnicy – nasz klub został sklasyfikowany najwyżej spośród klubów Woj. Śląskiego. Rezultat ten jest sukcesem, bowiem nasi zawodnicy startowali wyłącznie w kategorii młodzików.

Dwa medale zdobyła Martyna Trefon. W pistolecie pneumatycznym stanęła na drugim miejscu podium, natomiast w pistolecie sportowym była trzecia.

Srebrny medal zdobyła w pistolecie sportowym Weronika Krajewska, w pistolecie pneumatycznym uplasowała się na szóstej pozycji.

Kolejny medal dopisał do listy Artur Hadaś. Zdobył on srebro w pistolecie sportowym. W pistolecie pneumatycznym natomiast był 14.

W pistolecie pneumatycznym tuż nad Arturem sklasyfikowany został Wiktor Maroszek (13 msc.). W pistolecie sportowym Wiktor był szósty.

Należy nadmienić, że Artur i Wiktor są uczestnikami projektu prowadzonego po raz pierwszy na naszej strzelnicy przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego – „Strzeleckie Zajęcia Sportowe”.

Dwójka naszych zawodników startowała także w konkurencjach karabinowych.
Paweł Bania zajął 5 miejsca w karabinie sportowym leżąc oraz w karabinie sportowym 3×20. W karabinie pneumatycznym był 8.

Jakub Dulemba zajął 7 lokatę w karabinie sportowym 3×20. W „leżaku” był natomiast 12., a w karabinie pneumatycznym uplasował się na 15 miejscu.