W dniach 24-27.03 w Siedlcach odbyły się piętnaste jubileuszowe zawody ZLOT ORLIKÓW dla
młodzików i juniorów młodszych. Czwórka zawodników KBS Pszczyna składająca się z młodziczki
Jochem Antoniny, 2 młodzików Dawida Balcarka i Patryka Zieleźnika oraz juniora młodszego Artura
Hadasia. Wszyscy wystrzelali rekordy życiowe. Artur Hadaś wystrzelał złoty medal w 1 strzelaniu, a w
drugim strzelaniu wywalczył 2 miejsce i na pierwszym miejscu zakwalifikował się do finału. Walka
finałowa była emocjonująca i dopiero ostatni strzał o wartości 10,5 zagwarantował Arturowi zdobycie 1
miejsca. Bardzo dobrze wypadła nasza młodziczka Antonina Jochem , która w finale zajęła 5 miejsce, a
w drugim finale „Strzelania w sieci” zajęła 8 miejsce. Pozostali młodzicy Patryk Zieleźnik i Dawid
Balcarek nie zakwalifikowali się do finałów. Informujemy również , ze Antonina, Dawid , Patryk oraz Artur
w poprzednich latach uczestnili w projekcie Sport Dla Wszystkich Dzieci w strzelectwie sportowym
nadzorowany przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego, a finansowanym przez Ministerstwo Sportu